Dieta 36s – czy jest tak dobra jak twierdzą autorzy? Sprawdźmy to.

Strona diety 36s
Strona diety 36s

[kkstarratings]Dieta 36s jest dietą, która umożliwia schudnięcie bez eliminacji jakiegoś rodzaju grupy produktowej. 36s dostarcza organizmowi odpowiednich składników odżywczych i witamin. Jest odpowiednio zbilansowaną dietą. Jadłospis diety jest tak dobrany, żeby osoba, która ją stosuje nie czuła głodu, a uczucie sytości, dzięki czemu nie będzie podjadać miedzy posiłkami.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie po pierwszym tygodniu waga osoby stosującej tą dietę powinna się zmniejszyć o 1, 5 kilograma. W kolejnym tygodniu waga powinna pokazywać następne 1, 5 kilograma mniej. W sumie po trzech tygodniach stosowania diety waga powinna być mniejsza o średnio 5 kilogramów.

Będąc na tej diecie należy spożywać posiłki, co trzy godziny. Najlepiej żeby ostatni posiłek spożywany był najpóźniej o godzinie dwudziestej, a jeszcze lepiej byłoby, żeby to była godzina osiemnasta. Dla lepszych efektów warto w czasie diety być aktywnym fizycznie, ale nie jest to konieczny wymóg.

Dietę mogą stosować wszystkie zdrowe osoby. W przypadku ciąży lub jakiś długotrwałych chorób lepiej skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. Warto też sprawdzić składniki diety, czy nie ma produktów, które daną osobę uczulają. Dietę powinno się stosować przez okres trzech tygodni (na tyle też przygotowane jest menu).

Można jednak ją przedłużyć o kolejne trzy tygodnie. Po tym jednak czasie powinno powrócić się do normalnego, zdrowego odżywania się. Osoba, która chce zamówić dietę musi najpierw wypełnić formularz, w którym wpisać należy swój wzrost i wagę oraz podać adres e-mail, na który wysłana zostanie dieta.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dieta 36s - opinie z forum:

Dodaj komentarz