Probolan 50 – gdzie można kupić znaną odżywkę dla kulturystów?

probolan 50[kkstarratings]Probolan 50 jest odżywką, któa stworzona została zarówno dla poczatkujacych, jak i profesjonalnych wyczynowców spędzających na siłowni całe dnie. Podając za producentem produkt zapewnia zwiększenie masy mięśniowej, zwiększenie naturalnej wytrzymałości, uzyskanie większej pewności siebie, lepsze kontrolowanie własnego metabolizmu, lepsze samopoczucie i większą energię, regulację indeksu masy ciała, oszczędność czasu dzięki szybszym wynikom uzyskiwanym na Sali treningowej.

Producent podaje, ze środek ten nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Poziom testosteronu ma być zwiększony już półtorej doby po rozpoczęciu pierwszego cyklu, natomiast minimalne przyrosty masy mięśniowej wśród osób, które odżywkę tą stosowały to od pięciu do ośmiu kilogramów miesięcznie.

Efekty uzyskane z pomocą Probolanu 50 są stałe i można zaobserwować je także po zakończeniu cyklu treningowego. Więcej informacji na temat produktu dostępnych jest na stronie producenta. Produkt nabyć można tylko i wyłącznie drogą wysyłkową (nie jest dostępny w żadnym sklepie czy na Allegro).

Gdzie kupić Probolan 50? Produkt nabyć można tylko i wyłącznie tutaj.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Probolan 50 - opinie z forum:

 1. siema. Co jest lepsze metadrol czy probolan? czy trzeba dodatkowo chodzic na siłke?

  Odpowiedz
  • Nie nie trzeba
   .
   .
   .
   .
   Ależ oczywiscie kur*a ze trzeba ! samo sie nic nie zrobi
   i Probolan jest duzo lepszy !
   po 3miesiacach wbiło mi 8kg masy miesniowej na metadrolu zaczynałem wpadło mi chyba 5kg przez 3 miesiace ale po Probolanie ENERGIA MOC JAK PO AMFIE I SIŁAAAAAA Że każdego rozerwiesz !

   Odpowiedz
 2. Sylwek ja biore probolan i sobie chwale. Nie wiem jak metadrol bo go nie bralem. Jedno jest pewne na oba trzeba odłozyc sporo kasy bo na jednym sie nie skonczy a do tanich nie naleza;/

  Odpowiedz
  • haaahha!! kretyni biorą probolan 50 drożej, a ja wchodzę sobie na tą stronę i mam spooro taniej;D przed chwilą znalazłem, szybko bo mody pewnie zaraz linka usuną idioci;/!!

   Odpowiedz
 3. do sylwka: siłownia to podstawa bez tego efekty bedą marne. Ja biore probolan i jestem zadowolony. Masa rosnie;p

  Odpowiedz
 4. na razie jedno opakowanie poszło na parapet, zobaczymy, trochę więcej siły już widzę, więc może będzie gites.

  Odpowiedz
 5. U mnie to spowodowało utratę masy…takie problemy żołądkowe po tym ze nie schodziłem z kibla, chyba mam uczulenie na jakiś składnich cholera 😕

  Odpowiedz
 6. Jak tylko producent obniży trochę cene to bankoow będze częściej to kupował bo naprawdę warto.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz