Preparat do wybielania zębów – co polecacie?

W dzisiejszych czasach podstawą ładnego wyglądu jest nienaganny uśmiech. Wystarczy przyglądnąć się znanym osobom. Praktycznie każda z nich ma idealnie białe zęby. Poza tym żółte zęby nie wyglądają zbyt estetycznie. Wiele osób ma z tego powodu kompleksy i dlatego rzadko się uśmiecha. Z racji zapotrzebowania na biały uśmiech na rynku pojawiło się wiele preparatów do wybielania zębów. W Internecie można znaleźć także domowe sposoby wybielające zęby. Jednym z takich sposobów jest sok z cytryny, który zalecają wcierać kilka razy dziennie w zęby. Nie jest to jednak do końca dobry pomysł, bo kwas cytrynowy jest bardzo silny i może doprowadzić do jeszcze ciemniejszego koloru albo próchnicy.

Druga opcja to soda oczyszczona. Okazuje się jednak, że znajduje się ona w składzie wielu past. Oprócz tego można wybielić zęby podobno olejkiem goździkowym, który należy połączyć z pastą. Jednak domowe sposoby są dosyć ryzykowne i mogą spowodować więcej szkody niż pożytku.

Dlatego lepiej się dobrze zastanowić czy warto ryzykować i wybielać domowymi sposobami zęby. Dużo bardziej sprawdzonymi metodami są preparaty do wybielania zębów, którymi można samodzielnie w domu wybielić zęby. Można zdecydować się pasty wybielające, wybielacz w sztyfcie, żele, czy nakładki.

Produkty tego typu są raczej bezpieczne i powinny dać oczekiwane rezultaty. Jednym z najbardziej sprawdzonych produktów na wybielanie jest iBright w formie nakładek. Należy raz dziennie zakładać nakładki. Najpierw trzeba wycisnąć żel do nakładki, a później założyć je na górną i dolną szczękę. Zabieg powinien trwać około pół godziny. Efekty powinny być widoczne po tygodniu stosowania.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

  1. Z tymi domowymi sposobami to radziłabym jednak uwazac. Nie dosc ze nie bedzie duzego efektu wybielenia to mozna sie jeszcze nabawic problemów z próchnicą, czy nadwrazliwoscią zebów. Ja wole uzywac pasków albo zeli wybielajacych. Nie są takie strasznie drogie a dają lepsze i pewniesze efekty. Poza tym są produktami specjalnie do tego przeznaczonymi. Wczesniej uzywalam pasków a teraz żelu i nakładek Ibright. Oba sposoby są ok.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz