Dieta 3D Chili – czy rzeczywiście jest aż tak skuteczna?

Strona diety 3D
Strona diety 3D

[kkstarratings]Dieta 3D Chili została opracowana przez dietetyczkę polskiego pochodzenia mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Dieta polega na trójwymiarowym systemie spalania kalorii. Sekret diety polega na wykorzystywaniu do przyrządzenia posiłków przypraw, które przyspieszają przemianę materii, dzięki temu, że zawierają w składzie kapsaicynę.

Do zalecanych w diecie przypraw należą: cynamon, chili, imbir, pieprz czarny, kardamon, papryka słodka, curry oraz pepperoni. Poza tym jadłospis diety bogaty jest w błonnik oraz przyprawy (bazylię, czosnek, tymianek, oregano, szałwię oraz miętę), które reguluje pracę układu pokarmowego i przyspieszają trawienie.

Dieta dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i minerałów, a przy tym sprawia, że nie czuje się głodu i dzięki temu unika się podjadania między posiłkami. Trzy główne rezultaty stosowania diety to: mniejsza waga ciała, mniej centymetrów w biodrach i talii oraz ciało w lepszej kondycji.

Dieta 3D Chili nie jest skierowana do konkretnej grupy kobiet. Mogą ją stosować osoby, w każdym wieku. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie stosując dietę można schudnąć w ciągu 4 tygodni. Kupując dietę otrzymuje się jadłospis na 28 dni. Można dietę stosować dłużej ( do kilku miesięcy).

Trzeba jednak, co dwa miesiące robić sobie przerwę. Dietę można kupić za pośrednictwem strony internetowej. Trzeba najpierw wypełnić formularz wpisując w nim, w jakim się jest wieku, jaki jest poziom aktywności fizycznej i czy stosowało się wcześniej jakąś dietę. Poza tym trzeba wybrać, jaką wersję menu chce się otrzymać. Do wyboru jest wersja elektroniczna, drukowana lub obie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]