Dieta 3D Chili – czy rzeczywiście jest aż tak skuteczna?

Strona diety 3D
Strona diety 3D

Dieta 3D Chili została opracowana przez dietetyczkę polskiego pochodzenia mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Dieta polega na trójwymiarowym systemie spalania kalorii. Sekret diety polega na wykorzystywaniu do przyrządzenia posiłków przypraw, które przyspieszają przemianę materii, dzięki temu, że zawierają w składzie kapsaicynę.

Do zalecanych w diecie przypraw należą: cynamon, chili, imbir, pieprz czarny, kardamon, papryka słodka, curry oraz pepperoni. Poza tym jadłospis diety bogaty jest w błonnik oraz przyprawy (bazylię, czosnek, tymianek, oregano, szałwię oraz miętę), które reguluje pracę układu pokarmowego i przyspieszają trawienie.

Dieta dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i minerałów, a przy tym sprawia, że nie czuje się głodu i dzięki temu unika się podjadania między posiłkami. Trzy główne rezultaty stosowania diety to: mniejsza waga ciała, mniej centymetrów w biodrach i talii oraz ciało w lepszej kondycji.

Dieta 3D Chili nie jest skierowana do konkretnej grupy kobiet. Mogą ją stosować osoby, w każdym wieku. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie stosując dietę można schudnąć w ciągu 4 tygodni. Kupując dietę otrzymuje się jadłospis na 28 dni. Można dietę stosować dłużej ( do kilku miesięcy).

Trzeba jednak, co dwa miesiące robić sobie przerwę. Dietę można kupić za pośrednictwem strony internetowej. Trzeba najpierw wypełnić formularz wpisując w nim, w jakim się jest wieku, jaki jest poziom aktywności fizycznej i czy stosowało się wcześniej jakąś dietę. Poza tym trzeba wybrać, jaką wersję menu chce się otrzymać. Do wyboru jest wersja elektroniczna, drukowana lub obie.

Oficjalna strona diety 3D

Dieta 3D Chili – opinie, spostrzeżenia użytkowników. Dodaj swoje:

Dodaj komentarz